VEHICLE REGISTRATOR NAVITEL AR200 PRO Navitel
| All | |
| Brutokaal | 0.31 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 91.00 mm |
| Netokaal | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1333.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 12 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: vehicle registrator navitel ar200 pro navitel, ar200 pro, navitel, pardakaamerad

